ZADZWOŃ DO NAS:

22 666 55 22 • 517 505 464

Ostanie opinie naszych Klientów.

Nasza firma istnieje od 1970 roku. Wiąże blisko 50 letnią tradycje i doświadczenie w naprawach i serwisowaniu  pralek. Dlatego, aby zwiększyć jakość wykonywanych przez nas usług, wszystkie komentarze są nam pomocne.

Szybko i solidnie, wysoka jakość wykonywanych usług.

MAGDA, WOLA

Naprawa wymagała wymiany części oraz wyregulowania drzwiczek. Pan przyjechał w tym samym dniu z częścią i zamontował. Cena atrakcyjna i całkowity koszt OK.

MARTA, JELONKI

Co tu dużo pisać. Zadzwoniłem, dość szybko przyjechali i jescze tego samego dnia żona nastawiła pranie.

JUREK, URSUS

Powiem szczerze był kłopot… Pralka się zepsuła a żona cisnęła mnie mocno o naprawę. Wykonałem jeden telefon rano a wieczorem już nie było kłopotu. Była nagroda od żony! POLECAM!

KONRAD, MOKOTÓW

Wszystko odbyło się bardzo szybko i z uśmiechem. Na dotatek bardzo przystępna cena. Gorąco polecam.

MONIKA, BIELANY

Chyba pierwszy raz mi się tak udało, że po telefonie pan przyjechał w ciągu godzinki. Powiedział, co się zepsuło i potem szybciutko naprawił. A był taki śmieszny – ciągle się uśmiechał – co jest fajne. Polecam wszystkim.

GABRYSIA, ŻOLIBORZ

Jestem zadowolony w 100%, usługa wykonana szybko i za niewielkie pieniądze.

ANDRZEJ, BEMOWO

Korzystałem już dwa razy z ich usług. Mam pralkę, która lubi się psuć, ale za każdym razem Pan dał sobie z nią radę. Naprawdę fachowe usługi i w dodatku dobre ceny.

LUDWIK, TARCHOMIN

Miałam takie nieszczęście, że podczas prania z pralki zaczęła wylewać się woda. Szybciutko zadzwoniłam i przyjechał pan fachowiec i naprawił pralkę. Na dodatek nie było tak drogo.

ELA, ZĄBKI

Pranie przy 3 dzieci jest wręcz wymagane codziennie. A tu zepsuła się pralka. Nie wiem co jej było – lała się woda. Przyjechał pan i powiedział, że fartuch do wymiany. Wymienił go szybciutko. Policzył taniutko. Moge postawić 5+.

ELIZA, WOLA

Właczyłam, niby uprała, ale nie chciała wylać wody ze środka. Co się nako,binowałam, to już moje. A rozwiązanie było takie proste. Wystarczył jeden telefo i pralka zaczęła działać. Popsuła się pompa czy coś takiego. Polecam bo przyjechali szybko i jescze ten pan był taki milusi. I nawet tanio.

BEATA, BRUDNO

Krótko i na temat. Szybki kontakt, szybki przyjazd i szybka naprawa. Ceny też sportowe – co mi się bardzo podobał. Polecam na 100% a nawet 120%.

JAN, MOKOTÓW

Polecam. Korzystaliśmy z ich usług niedawno, bo pralka wyrzucała bezpieczniki.

MARCIN, ŻOLIBORZ

Polecam każdemu, kto ma problem z pralką. Fachowiec działa bez zarzutów. Dodatkowo całkiem ok ceny 🙂

EWA, BIAŁOŁĘKA

Polecam, polecam, polecam… Przyjechał spoko gościu i naprawił. Taki wesoły był. Cena dopiero mnie rozweseliła, lubie gdy jest niedrogo….

MAREK, GOCŁAW

Sprawdziłam kilka serwisów i ci jako jedyni dali mi krótki termin. Byli jeszcze tego samego dnia. Po ich naprawie mogę powiedzieć, że stara pralka zrobiła się nowa. Dodatkowo bardzo fajnie mnie policzyli. Polecam!

JUSTYNA, OCHOTA

Dla mnie konkret. Przyjechał fachowiec, zdiagnozował. Potem przyjechal drugi raz z częściami – pół godziny i naprawione. Gwarancję jeszcze dał, co dla mnie się liczy. Moge spokojnie ich polecić.

GRZESIEK, WOŁOMIN

Call Now Button